Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... intrebare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

intrebare

Ce se poate intampla din punct de vedere juridic in cazul cand refuz sa-mi ridic drepturile banesti?
Nimic ... dar de ce nu doriti sa va ridicati drepturile banesti?
Raman la unitate, intr-un cont separat, si se prescriu dupa 3 ani(adica nu puteti sa-i mai luati).
Pe criza asta puteti face un asemenea gest? Dupa 3 ani se prescriu si nu ii mai primiti.