Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... COMISIA DE FOND FUNCIAR
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

COMISIA DE FOND FUNCIAR

Buna ziua !

Cum se constitue comisia locala de fond funciar pentru constituirea dreptului de proprietate (legea 18/1991) ?
Cum pot verifica componenta comisiei care a analizat dosarul familiei mele ?

Va multumesc !
~ Conținut șters la cerere ~
Domnule jurist Clement,

Imi pare ca nu ati inteles sensul intrebarii mele !
Conflictul de interese exista in justitie, in toate democratiile. Gradul de rudenie nu este un principiu juridic . Raspunsul d-voastra mi se pare simplist !
~ Conținut șters la cerere ~