avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 457 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... COMISIA DE FOND FUNCIAR
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

COMISIA DE FOND FUNCIAR

Buna ziua !

Cum se constitue comisia locala de fond funciar pentru constituirea dreptului de proprietate (legea 18/1991) ?
Cum pot verifica componenta comisiei care a analizat dosarul familiei mele ?

Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: ContSters147428 , utilizator 22:42, 28 Mai 2010
~ Conținut șters la cerere ~
Domnule jurist Clement,

Imi pare ca nu ati inteles sensul intrebarii mele !
Conflictul de interese exista in justitie, in toate democratiile. Gradul de rudenie nu este un principiu juridic . Raspunsul d-voastra mi se pare simplist !
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

E necesar ordinul prefectului pentru validarea alegerii reprezentantului satului la comisia de fond funciar? sergiuromeo sergiuromeo BUNA ZIUA , VA ROG FRUMOS DACA SE POATE SA MA LAMURITI INTR O PROBLEMA PE FOND FUNCIAR.IN 11.11.2011 TATAL MEU A FOST ALES REPREZENTANTUL SATULUI IN COMISIA ... (vezi toată discuția)
Despagubiri bulgaria - pentru deportati mihaisapera mihaisapera cum (de unde) aflu daca in numele meu s-au ridicat banii pentru despagubirile acordate de stat pentru deportatii din Bulgaria actuala. (vezi toată discuția)
Uzucapiunea mihaela_joitescu mihaela_joitescu daca tatal meu mi-a trecut 2565 mp de pamant arabil pe care am construit si o casa pe numele meu am platit si impozit timp de 15 ani.am titlu de proprietate pe ... (vezi toată discuția)