Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj

Daca am mai beneficiat de indemnizatie de soamj dupa ce am terminat liceul mai pot lua acest ajutor si dupa terminarea facultatii?
~ Conținut șters la cerere ~
Conditia este sa va inscrieti la Agentia de Somaj in termenul de 60 de zile dela absolvire. In caz contrar nu mai primiti indemnizatie de somaj.