Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale intrebare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

intrebare

buna ziua,va rog sa-mi spuneti cum pot intra pe saitul Registrul Comertului,Braila,pentru a verifica o firma.multumesc frumos
~ Conținut șters la cerere ~
Pe site-ul registrului nu puteti verifica decat modificarile intervenite in activitatea firme.Intrati pe onrc.ro in drepata paginii aveti stadiu dosar si acolo introduceti numele sau CUI-ul.
Multumesc frumos