Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... S-A AMANAT PRONUNTAREA LA CONTESTATIA TITLULUI ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

S-A AMANAT PRONUNTAREA LA CONTESTATIA TITLULUI EXECUTORIU

Am depus contestatie la titlul executoriu international.Ieri trebuia sa fie pronuntarea dar s-a amanat pt 08.06.2010.imi tb un certificat de grefa dar dureaza 3 zile sa mi-l elibereze.ce pot face?am nevoi de o dovada a amanarii cat mai urgent!!!!!!!!!!!!!!!
Nu ati precizat pe rolul carei instante se afla dosarul.
Cred ca o copie legalizata a incheierii de amanare a pronuntarii va este mult mai folositoare decat certificatul de grefa.
Av. Mihai Vaduva
Dosarul este la tribunal.pentru copie tb sa mai platesc vreo taxa?timbru?multumesc anticipat!
Se achita o taxa de 1 lei pentru legalizarea actului din dosar.
Taxa este per copie legalizata.
Trebuie sa faceti si o cerere prin care sa solicitati eliberarea unei copii legalizate a incheierii.
Multumesc.Dar,avand in vedere ca ieri tb sa se pronunte si s-a amanat, maine pot solicita aceasta copie?O si primesc?Sau la noi dureaza...........