Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii DECLARATII LUNARE
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

DECLARATII LUNARE

Se poate va rog sa imi spuneti cum se depun urmatoarele declaratii: pt CAS, la sanatate, pt FNUASS si la ITM (pe discheta sau listat). Multumesc
Si pe dischete, fiecare separat, dar si listate in 2 exemplare, cu semnatura si stampila.