avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 900 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Cati dintre voi ati putut sa va lasati serviciul ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Cati dintre voi ati putut sa va lasati serviciul pentru a invata pentru inm/magistratura?

Cat de mult risti intr-o astfel de situatie? Sa iti lasi serviciul pentru a avea timp de invatat....
Cel mai recent răspuns: Ayaz , utilizator 00:04, 4 Iunie 2010
Eu nu-mi pot permite sa renunt la servici, o sa incerc ca inainte de examen sa-mi iau concediu fara plata 1 luna si jumatate( sa vad daca reusesc)
Ultima modificare: Joi, 3 Iunie 2010
danielled, utilizator
E-adevarat ca, in vremurile astea de restriste, nu se poate renunta la serviciu chiar si pt putinul salar...:(
Vom dormi mai putin si vom citi printre gene...;):yawn:
Ultima modificare: Vineri, 4 Iunie 2010
Ayaz, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se merita sa faci facultatea de drept? AslPls AslPls Probabil o intrebare foarte comuna insa ideea este simpla. Am de ales intre Drept si Academia Navala. Sunt o fire extrovertita, dornica de a invata, eu unul ... (vezi toată discuția)
Intrebare legata de facultatea de drept Arawes Arawes Daca aleg o Facultate privata (gen Danubius) am toate posibilitatile oferite absolventilor unei Facultati de stat ? Exista impedimente legale sau ramuri ... (vezi toată discuția)
Buna - admitere cu bani in barou codrutaboncean codrutaboncean Buna , am si eu o nelamurire..atatea variante am auzit incat nici nu mai stiu ce sa cred. Trebuie sa platesc bani pentru intrarea in barou? Care sunt ... (vezi toată discuția)