Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Cati dintre voi ati putut sa va lasati serviciul ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Cati dintre voi ati putut sa va lasati serviciul pentru a invata pentru inm/magistratura?

Cat de mult risti intr-o astfel de situatie? Sa iti lasi serviciul pentru a avea timp de invatat....
Eu nu-mi pot permite sa renunt la servici, o sa incerc ca inainte de examen sa-mi iau concediu fara plata 1 luna si jumatate( sa vad daca reusesc)
danielled, utilizator
E-adevarat ca, in vremurile astea de restriste, nu se poate renunta la serviciu chiar si pt putinul salar...:(
Vom dormi mai putin si vom citi printre gene...;):yawn:
Ayaz, utilizator