Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Despre desfiintarea unui loc de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Despre desfiintarea unui loc de munca

Pot desfiinta un post de exemplu muncitor necalificat pe care am angajata o persoana care momentan si-a solicitat concediu fara plata o luna de zile?
Doriti sa restructurati postul angajatei pentru ca a solicitat concediu fara plata o luna de zile ? Daca este o "cauza reala si serioasa" cu siguranta puteti.