Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... TRAFIC DE INFLUENTA???
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

TRAFIC DE INFLUENTA???

As dorii sa stiu cum se poate dovedii in instanta traficul de influenta?
multumesc
Vezi mijloacele de proba din procesul penal. Pana la instanta mai are loc o faza procesuala, cea a urmaririi penale.