Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Arhiva electronica - cea mai ieftina aplicatie
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Arhiva electronica - cea mai ieftina aplicatie

Pentru cei care lucreaza cu documente:
- va oferim cea mai ieftina aplicatie de ahivare electronica.
Oferim si servicii de scanare.
Pentru juristi, avocati, conditii avantajoase. Oferim Bonusuri.
www.interconsultcom.ro
Si cam cat ar costa?
Prezinta oferta complet, daca tot e moca:D
Poti sa afli mai multe vizitand www.interconsultcom.ro
La pretul pe care il are, se poate spune ca e moka.
Nu intotdeauna ce e ieftin este si nefolositor.
Te poti convinge.
E o aplicatie foarte utile tuturor celor care au nevoie de cate o copie a unui act, rapid,s au pur si simplu vor sa mai pastreze acte, de care nu se stie cand vor mai avea nevoie.