avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 688 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Comision din lucrari
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Comision din lucrari

Oferim comision intre 15 si 25 % din orice lucrare de scanare adusa de dvs. Net.
Firma noastra este o firma cu experienta in domeniul scanarii documentelor, fiind capabili sa onoram orice comanda de documente: acte contabile, juridice, fise, rapoarte, oferte, contracte, reviste, carti, planse, etc. Atat alb negru cat si color.
Datorita vitezei mari de procesare, va oferim un pret deosebit de bun pentru pagina scanata.
Puteti avea in format electronic - fie pentru propria firma, fie pentru clientii dvs. - toate dosarele din arhiva, la un pret mult mai mic decat ce exista pe piata.
Rapid, ieftin si de calitate.

Pentru detalii, va invitam sa vizitati: www.interconsultserv.com/scanare

Sunteti Oricand Mai Mult decat Bineveniti !

Alte discuții în legătură

Arhiva dosare succesorale dariad dariad Am gasit cateva informatii ca dupa preluarea arhivelor succesorale de catre Camerele Notarilor Publici de la fostele Notariate de Stat, dosarele succesorale ... (vezi toată discuția)
Arhiva electronica - cea mai ieftina aplicatie suteanu suteanu Pentru cei care lucreaza cu documente: - va oferim cea mai ieftina aplicatie de ahivare electronica. Oferim si servicii de scanare. Pentru juristi, avocati, ... (vezi toată discuția)
Depunere bilant on-line claudiaP claudiaP Buna dimineata, Spuneti-mi va rog pentru depunerea bilantului on -line anexele mele sunt intocmite in word. Acestea trebuiesc semnate de catre administrator ... (vezi toată discuția)