Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Deschiderea unui sediu in bloc
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Deschiderea unui sediu in bloc

As dori sa stiu daca se poate deschide sediu unei firme in bloc daca nu toti locatarii sunt de acord sa semneze formularul
Pentru sediu in bloc va trebuie
- avizul comitetului executiv al asociatiei de proprietari (semnatura si stampila presedinte)
si
- acordul vecinilor direct afectati (sus-jos, palier).
depinde care este obiectul de activitate..