Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale inregistrarea situatiei financiare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

inregistrarea situatiei financiare

am si eu o intrebare... poate stie cineva raspunsul la ea: este adevarat ca pentru o societate cu cifra de afaceri mai mare de 50.000 euro nu poate inregistra situatia financiara decat un angajat al societatii si nu un imputernicit ? in ce lege este aceasta prevedere?
va multumesc
nu am auzit....dar cu imputernicire ar trebui sa primesca situatiile .....dar o sa fiu atenta la raspunsuri....poate aflu si eu...
unde scrie ca exista un plafon minim sau maxim pentru care se poate inregistra situatia financiara de salariat, cu imputernicire evident?