Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... sediu consultanta pentru un ONG
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

sediu consultanta pentru un ONG

Buna seara

Pot accesa fonduri nerambursabiloe pentru construirea unui sediu de consultanta pentru un ONG ? Mentionez faptul ca sunt proprietarul unui teren si as dori sa imi construiesc pe fonduri europene un sediu nou.
Imi puteti spune ce fonduri sunt pentru ONG, care sunt activitatile eligibile si valoarea cofinantarii?
Multumesc
Slabe sanse cu constructia de sedii. :-)

Nu se pot detalia aici pe forum la modul general "fondurile care sunt pentru ONG", intrucat exista foarte multe programe si destinatii ale acestor sume. Pentru acest tip de informatie, este recomandat sa luati legatura cu un consultant care, contra unui onorariu, sa va realizeze o prezentare detaliata a diferitelor oportunitati si sa gaseasca pentru dvs. cea mai potrivita solutie de finantare.