avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1236 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Nu pot raspunde la mesajele celor ce mi-au raspuns.
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Nu pot raspunde la mesajele celor ce mi-au raspuns.

Dupa ce intreb ceva pe forum si mi se si raspunde, nu pot raspunde la randul meu, sa pot adauga, comenta, etc... Ce se intampla?? Ma poate ajuta cineva?
Cel mai recent răspuns: Ana-Maria Dutescu , Avocat 13:09, 14 Iunie 2010
Sub fiecare mesaj este un buton pe care scrie "Raspunde", ati incercat sa il folositi si nu merge?

Daca da, poate subiectul respectiv a fost inchis de moderatori...
Incercati aici sa raspundeti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acces blocat in forum !!! Cocollino Cocollino Nu stiu de ce, dar constat ca am accesul blocat in Forum. Am gresit cu ceva sau...ce s-a intamplat?? Ce pot face sa fiu deblocata? Nu pot raspunde mesajelor ... (vezi toată discuția)
Modificari avocatnet.ro pianistul pianistul 18 Aprilie 2008 -[b]Forum[/b] - am adaugat rating-ul pe mesaj 15 Aprilie 2008 -[b]Discutii private[/b] - o noua sectiune in care ... (vezi toată discuția)
Structurare intrebari si raspunsuri , pentru a intelege daca autorul intrebarii este multumit sau nu de raspunsuri si daca toate intrebarile au un raspuns ispires ispires Nu stiu daca este o posibilitate in acest site pentru a urmari mai facil pe site intrebarile si raspunsurile (eu nu o regasesc) dar ar fi util ca intrebarile ... (vezi toată discuția)