Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Nu pot raspunde la mesajele celor ce mi-au raspuns.
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Nu pot raspunde la mesajele celor ce mi-au raspuns.

Dupa ce intreb ceva pe forum si mi se si raspunde, nu pot raspunde la randul meu, sa pot adauga, comenta, etc... Ce se intampla?? Ma poate ajuta cineva?
Sub fiecare mesaj este un buton pe care scrie "Raspunde", ati incercat sa il folositi si nu merge?

Daca da, poate subiectul respectiv a fost inchis de moderatori...
Incercati aici sa raspundeti.