avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 971 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... psihologie - libera practica
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

psihologie - libera practica

anul trecut am terminat facultatea de sociologie psihologie specializarea psihologie si as dori sa stiu unde ma pot inscrie pentru a dobandi atestatul de libera practica. as vrea o adreasa,nr de telefon. maria din craiova
www.copsi.ro
gasesti toate raspunsurile
Va puteti adresa la Asociatia Psihologilor din Romania - [ link extern ]

sau la Colegiul Psihologilor din Romania - [ link extern ]

Simbotin Remus
Avocat & Mediator

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cu fsas pot deschide cabinet de consiliere psihologica Irisrusei Irisrusei Buna ziua. Am absolvit Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala, sectia Asistenta Sociala in 2004. Specializare psihopedagogie. Pot obtine un atestat de ... (vezi toată discuția)
Functionar sau psiholog dalama dalama Buna, sunt angajata a unui minunat DGASPC, in cadrul unui serviciu de asistenta sociala pentru persoane aflate in dificultate unde exista un amalgam de ... (vezi toată discuția)
Uzufructul viager mariamem mariamem Daca o persoana detine un drept de uzufruct viager asupra unei locuinte si de 5 ani de zile, practic de cand a dobandit acest drept nu a locuit niciodata in ... (vezi toată discuția)