Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cu FSAS pot deschide cabinet de consiliere psihologica
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cu FSAS pot deschide cabinet de consiliere psihologica

Buna ziua. Am absolvit Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala, sectia Asistenta Sociala in 2004. Specializare psihopedagogie. Pot obtine un atestat de libera practica in consiliere psihologica, dezvoltare personala, psihoterapie? Daca da, unde trebuie sa ma adresez. Care sunt pasii. Multumesc.
Pentru mai multe detalii adresati-va Colegiului Psihologilor din România.
[ link extern ] /