avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 778 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cu FSAS pot deschide cabinet de consiliere psihologica
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cu FSAS pot deschide cabinet de consiliere psihologica

Buna ziua. Am absolvit Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala, sectia Asistenta Sociala in 2004. Specializare psihopedagogie. Pot obtine un atestat de libera practica in consiliere psihologica, dezvoltare personala, psihoterapie? Daca da, unde trebuie sa ma adresez. Care sunt pasii. Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:02, 21 Februarie 2018
Pentru mai multe detalii adresati-va Colegiului Psihologilor din România.
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Psihologie - libera practica codresimaria codresimaria anul trecut am terminat facultatea de sociologie psihologie specializarea psihologie si as dori sa stiu unde ma pot inscrie pentru a dobandi atestatul de ... (vezi toată discuția)
Sunt asistent maternal si am absolvit sociologia, pot deveni asistent social? mimisor31 mimisor31 Caut si eu un raspuns competent : Domnilor...sunt asistent maternal de 10 ani. Am absolvit o facultate de SOCIOLOGIE cursuri zi durata 3 ani cu licenta in ... (vezi toată discuția)
Echivalare studii Oana1971 Oana1971 Buna ziua Sunt asistent social principal de 23 de ani si 7 luni, am o diploma de absolvire de Scoala Postliceala Sanitara cu specializarea Medicina-sociala ... (vezi toată discuția)