Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... cheltuieli de judecata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

cheltuieli de judecata

trebuie sa pltesc cheltuieli de judecata.unde?numai la trezorerie sau si la taxe si impozite?
in cazul in care prin pronuntarea unei hotarari judecatoresti in defavoarea dvs, ati fost obligat la cheltuieli de judecata acestea se platesc partii adverse.