Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... daune morale?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

daune morale?

imi spuneti unde gasesc ceva depsre daunele morale?multumesc
ContSters150709, utilizator
Daca doriti sa stabiliti o anumita suma ca dauna morala , va poate fi de folos jurisprudenta instantelor .

Accesati www.scj.ro , site-ul Inaltei Curti de Casatie si Justitie , sectiunea Jurisprudenta .