Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Majorare TVA la SC
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Majorare TVA la SC

Este undeva publicat masurile conform careia trebuie sa fac schimbarile in SC? Am punct de lucru unde imi desfasor activitatea de vanzari in domeniul IT, am marfa pe stoc de aprox 2 miliarde vechi... este corect sa fac majorarile cu 5% pur si simplu prin inventar? sau trebuie sa refac toata gestiunea?
Am gasit raspunsul pe forum multumesc oricum:)