Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Grefieri
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Grefieri

Imi cer scuze ca va deranjez cuun subiect asa de discutat, dar am unele nelamuriri!
Se mai organizeaza admiterea in SNG in septembrie 2010 sau anul asta nu se mai organizeaza inca un examen?
Specializarea jurifica aferenta functiei de grefier cu studii juridice poate fi incadrata in cerintele pentru examenul de Barou?
Va multumesc anticipat!
De ce nu intrati pe site sa va informati ?

Festivitatea începerii cursurilor a avut loc in data de 03.05.2010 ora 10.00 la sediul SNG ....
[ link extern ]

Va multumesc frumos ptr raspuns.............
Intrebarea era daca se mai sustine un alt examen in septembrie 2010 asa cum prevede hotararea INM din decembrie 2009.
Stiu de la cineva ca prin luna iulie ar trebui sa publice informatii despre noua sesiune de concurs de admitere. Pana atunci, puneti burta pe carte ! :thumbup:

BAFTA !
Va multumesc!