Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... va rog.....
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

va rog.....

buna seara...
va rog sa-mi spune-ti si mie ce inseamna cind se decide ca un dosar ramine in pronuntare.
va multumesc si astept raspunsurile voastre
=D>
multumesc tuturor si o vacanta minunata sau mai bine zis ce-mi doresc eu mie sa dea bunul dumnezeu la toti ceilalti
buna seara
va rog spunetimi dacasa dat solutionarea in dosar dar inca nu am primit hirtiile acasa fostul sot in cit timp trebuie sa-mi trimeata pensia alimentara pt bibic si mai ales trebuie sa o trimeata pentru toate lunile odata (de la depunerea dosarului-luna aprilie)
va multumesc si astept raspunsurile dvs
ivanflorentina50, utilizator
pai daca a ramas in pronuntare, nu mai se da un nou termen, deci nu mai are de ce sa va para un nou complet si o sala. La termenul afisat pe portal cand stiti ca ati ramas in pronuntare, o sa se afiseze solutia data de instanta.
sall
i-mi cer scz m-am exprimat eu gresit dosarul care ni-mi mai apare nu s-a judecat inca si asta nu inteleg eu cum pina acum a aparut si completul si sala de judecata iar acum nu.
multumesc