Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... maistru constructor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

maistru constructor

buna am cautat si eu pe cnfpa si nu am gasit nimic pt maistri doar constructori.ati putea sami spuneti si mie care sunt cele 2 firme?
multumesc mult
cnfpa?,despre care 2 firme este vorba?........sau era cumva o ghicitoare?:D
da consiliul national de formare profesionala