Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... va rog mult ajutor!!!!!!!!!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

va rog mult ajutor!!!!!!!!!!

Va rog sa ma ajutati cu orice informatii pentru un studiu de caz la o lucrare de licenta cu tema "contractul de munca pe perioada determinata".
Multumesc mult!!!!!!!!!!!
cauta o firma pe undeva prin apropiere....oricine are angajati cu acest CIM macar de proba......sigur te vor ajuta...
~ Conținut șters la cerere ~