avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 510 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... va rog mult ajutor!!!!!!!!!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

va rog mult ajutor!!!!!!!!!!

Va rog sa ma ajutati cu orice informatii pentru un studiu de caz la o lucrare de licenta cu tema "contractul de munca pe perioada determinata".
Multumesc mult!!!!!!!!!!!
Cel mai recent răspuns: lukacs , utilizator 10:09, 3 Iulie 2007
cauta o firma pe undeva prin apropiere....oricine are angajati cu acest CIM macar de proba......sigur te vor ajuta...
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Analiza economica gabriel13 gabriel13 Buna.am si eu o mare rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu o \"analiza a cash-flow-rilor unei firme\".am lucrarea de licenta pe tema aceasta si imi tre un ... (vezi toată discuția)
Perioada de proba pentru angajat nou? l00xzy l00xzy Buna, As dori sa angajez cateva persoane la viitoarea mea firma. Intrebarea mea este: Cate luni un angajat poate lucra legal pentru un S.R.L. inainte de ... (vezi toată discuția)
Perioada de preaviz IRLUBUCURESTI IRLUBUCURESTI BUNA SEARA! NU STIU IN CE MASURA MA PUTETI AJUTA DAR AM O INTREBARE PT. O SITUATIE IN CARE SE AFLA O PRIETENA A MEA. A LUCRAT LA O FIRMA CARE ARE 7 ANGAJATI ... (vezi toată discuția)