Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ecuson conducator auto
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

ecuson conducator auto

As dori sa aflu de existentza vreunei reglementari privind obligativitatea conducatorilor auto - dar nu a taximetristilor! -, ci a celor care transporta marfa, cu un ecuson contzinind datele de identificare, inclusiv fotografia, purtatorului.
Mare multzumita!
Ov. M.
Obligativitatea poate fi o regula a firmei angajatoare, prin regulamentul intern
Eu zic ca ar trebui sa-si intepe si certificatul de casatorie in piept, ar fi mai sic ...