Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sentinta civila
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sentinta civila

Buna. Va rog frumos sa ma ajutati cu urmatoarele intrebari. Pentru primirea sentintei civile trebuie semnatura data? In cazul in care destinatarul nu este gasit acasa ce se intampla? Care este considerata data comunicarii?
Va multumesc anticipat.
Raspunsul la intrebarea dvs. il gasiti la art.92 din Codul de procedura civila.
Multumesc.