Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cum aflu detalii despre un caz
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cum aflu detalii despre un caz

am si eu o problema,as vrea sa aflu mai multe detalii despre persoanele implicate intr-un dosar incheiat la buzau in 2004.stiu numarul dosarului si numele paratilor insa as vrea sa stiu daca unul dintre parati este prietenul meu sau este doar o coincidenta de nume?stiti cumva daca exista vreun loc unde sa sun sau vreun sait ceva unde pot primi informatiile acestea?multumesc inainte:((
Singura modalitate de a afla informatii dintr-un dosar este sa se prezinte prietenul dvs. cu o cerere de consultare a dosarului, la arhiva Judecatoriei Buzau. (sa aiba buuletinul asupra lui). Dupa ce i se va da dosarul (asta in considerentul ca are acelasi nume), va vedea despre cine e vorba acolo.Insa aceste informatii le poate obtine prietrenul dvs. si nu dvs. care nu aveti nicio calitate in dosar si nu vi se va da.
In anul 2004 nu era informatizata justitia asa de bine, incat sa figureze dosarul pe portalul instantei.
succes.
av.M.Hornea
~ Conținut șters la cerere ~