Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Verificarea pe situl judecatoriei
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Verificarea pe situl judecatoriei

Am mai multe procese pe rol. De fiecare data verific starea procesului pe situl judecatoriei respective. Pana acum toti au fost f. prompti, in sensul ca, se afisa imediat termenul de judecata. Am insa un proces la care mi-a venit citatia de cateva zile bune, insa nu figurez pe situl lor. Pot sa am vreo surpriza neplacuta?
Verificați la arhiva instantei unde aveți dosarul.
Puteți da și un telefon pentru a obține toate informațiile care va interesează.
Buna ziua !
Probabil site- ul nu a fost actualizat. Dumneavoastra trebuie sa luati in considerare cele scrise in citatie, adica termenul de acolo, instanta , completul ora prezentarii, etc.
Cu stima !
Multumesc. Asa procedam oricum, numai ca aceste neconcordante nu fac decat sa-ti induca o stare de neliniste si disconfort.
Cu stima
cea mai buna solutie este verificarea dosarelor la arhiva .Nu sunt actualizate pe site si uneori este scris incomplet .
incercati pe noul portal al justitiei, poate aveti noroc:
[ link extern ] /