Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces civil conflicte de munca
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces civil conflicte de munca

Daca azi am avut termen de judecata ptr.ca am fost concediata in timp ce eram in concediu medical dar nu m-am putut prezenta fiindca sunt internata in spital instanta poate sa-mi aprobe cererea prin care am solicitat un nou termen (mentionez ca anexat si o copie dupa biletul de internare) ?
Va multumesc anticipat ,astept raspuns.
in principiu da.verificati pe ecris
Fiecare instanţă din România are un site în cadrul acestui portal. Informaţiile din aceste site-uri sunt introduse şi întreţinute direct de către personalul instanţelor, cu excepţia informaţiilor despre dosare şi şedinţe. Aceste informaţii sunt preluate automat din sistemul de gestiune a dosarului în instanţă - ECRIS CDMS.

Portalul conţine informaţii despre dosarele care sunt pe rolul instanţei, nu şi cele despre dosarele care au fost pe rol şi care acum sunt în arhiva „pasivă” a instanţei.ştale).

Detalii: [ link extern ]