Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Intrebare detalii dosar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Intrebare detalii dosar

cum aflu detalii despre un dosar/.
si eu vreau sa aflu detali despre un dosar
Puteti sa-l cautati pe portalul instantelor judecatoresti. Fiecare instanţă din România are un site în cadrul acestui portal.

[ link extern ]

Portalul conţine informaţii despre dosarele care sunt pe rolul instanţei, nu şi cele despre dosarele care au fost pe rol şi care acum sunt în arhiva „pasivă” a instanţei.

Multumesc