avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 709 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Intrebare detalii dosar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Intrebare detalii dosar

cum aflu detalii despre un dosar/.
Cel mai recent răspuns: alinq , utilizator 08:11, 8 Martie 2015
si eu vreau sa aflu detali despre un dosar
Puteti sa-l cautati pe portalul instantelor judecatoresti. Fiecare instanţă din România are un site în cadrul acestui portal.

[ link extern ]

Portalul conţine informaţii despre dosarele care sunt pe rolul instanţei, nu şi cele despre dosarele care au fost pe rol şi care acum sunt în arhiva „pasivă” a instanţei.


Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proces civil conflicte de munca feliciagrama1960 feliciagrama1960 Daca azi am avut termen de judecata ptr.ca am fost concediata in timp ce eram in concediu medical dar nu m-am putut prezenta fiindca sunt internata in spital ... (vezi toată discuția)
Dosar la cedo gbaii gbaii Buna ziua. Vreau sa stiu rezultatul unui proces intre o familie si Petrom Sa. Procesul a avut loc intre 2005 si 2006. Din pacate nu stiu mai multe ... (vezi toată discuția)
Verificarea pe situl judecatoriei ContSters185030 ContSters185030 Am mai multe procese pe rol. De fiecare data verific starea procesului pe situl judecatoriei respective. Pana acum toti au fost f. prompti, in sensul ca, se ... (vezi toată discuția)