Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Nr dosar format vechi,din 2003
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Nr dosar format vechi,din 2003

Buna ziua ,
cum pot cauta pe portalul judecatoriei dosar ,cu sentinta data,cand introduc de ex.

1243/2003..... imi da eroare.In 2003 nr.dosar era format din doua cifre.
multumesc
ili47, utilizator
Având în vedere că dosarul este din 2003 există posibilitatea să nu îl găsiți pe portalul instanțelor. Abia din august 2005 dosarele au început să primească nr. unic în instanțele în care era implementat sistemul ECRIS, iar din februarie 2006 sistemul a fost implementat la nivel național în toate instanțele, conform informațiilor disponibile pe site-ul indaco.

[ link extern ]
multumesc pentru raspuns