Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONVENTIE CIVILA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONVENTIE CIVILA

Buna ziua,

Am preluat o Asociatie de Proprietari cu conventie civila,as dori sa stiu ce taxe trebuie sa platesc catre stat.

Multumesc
Veti vira atit impozitul cit si celelalte contributii de asigurari sociale obligatorii
Multumesc pentru raspuns,

O zi buna