Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu

BUNA ZIUA AM SI EU O INTREBARE!DACA AM TERMINAT FACULTATEA DE DREPT SI ADMINISTRATIE PUBLICA LA FR SI NU LUCREZ IN DOMENIU AM DREPTUL SA CER MARIRE DE SALAR?MENTIONEZ CA ACUM SUNT INCADRAT CU SALAR MINIM PE ECONOMIE!Multumesc anticipat pentru ajutor!
dv. puteti solicita marfirea de salariu...
Puteti solicita marirea de salariu in conditiile in care ocupati un post pentru care este necesar studii superioare ...