avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 800 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu

BUNA ZIUA AM SI EU O INTREBARE!DACA AM TERMINAT FACULTATEA DE DREPT SI ADMINISTRATIE PUBLICA LA FR SI NU LUCREZ IN DOMENIU AM DREPTUL SA CER MARIRE DE SALAR?MENTIONEZ CA ACUM SUNT INCADRAT CU SALAR MINIM PE ECONOMIE!Multumesc anticipat pentru ajutor!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:56, 11 Iulie 2010
dv. puteti solicita marfirea de salariu...
Puteti solicita marirea de salariu in conditiile in care ocupati un post pentru care este necesar studii superioare ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incadrare in urma absolvirii unei facultati iulian2000 iulian2000 Buna seara, Am si eu o intrebare, la care sper din tot sufletul sa imi raspundeti: de 2 ani lucrez la o firma de contabilitate ca si contabil, numai ca pe ... (vezi toată discuția)
Promovare cineva2009 cineva2009 BUNA ZIUA LUCREZ INTR O REGIE AUTONOMA PE POSTUL DE STATISCIAN .ANUL ACESTA AM TERMINAT FACULTATEA DE ADMINISTRATIE PUBLCA. AS VREA SA STIU DCA AM VREO SANSA ... (vezi toată discuția)
Marire salariu consilier personal al primarului FunctionarulPublic FunctionarulPublic Buna ziua, lucrez ca si consilier personal al primarului de 9 luni, si acu cateva saptamani am absolvit facultatea, care este procedura sa imi maresc salariul ... (vezi toată discuția)