Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Intrebare-DORESC RASPPUNS URGENT
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Intrebare-DORESC RASPPUNS URGENT

Am inchiriat o garsoniera pe data de 9 mai 2007 pana pe 9 august 2007 pe perioada de 3 luni si azi pe data de 2 august 2007 am venit insotita de o prietena in imobilul inchiriat si am gasit un domn in casa, lucrurile mele erau rascolite el foarte violent,sub influenta alcoolului consumand in fata mea alcool spunandu-mi ca el este propietarul.In acest contract figureaza ca propietar al imobilului d-l Precup Mihai Sabin .Am chemat politia a luat date despre acea persoana si pana la urma a plecat .La ce ilegalitati se incadreaza aceasta persoana si ce sanse am in instanta?
violare de domiciliu....sanse 99% .....1% pentru erori