avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1593 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ajutor somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ajutor somaj

Buna ziua . am si eu o intrebare la D-vs ...Pe data de 3 -06 -2010 am depus dosarul pt somaj .pe data de 21 iulie trebuie sa ma duc la punerea vizei si intrebarea mea este daca imi voi primi banii luna aceasta adica iulie sau care sint procedurile? astept raspuns...va multumesc
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 15:05, 15 Iulie 2010
1. Ce proceduri? La ce va referiti?
2. Asteptati acasa sa vina posta cu banii. daca intarzie, veti primi si pe lunile din urma.
3. Cand va duceti la viza, pe 21 iulie, spuneti ca nu ati primit inca indemnizatia, poate va spun si cand o primiti.
Ultima modificare: Joi, 15 Iulie 2010
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cand imi voi primi somajul simonasimona simonasimona sunt in somaj din 01.10.2009.Cand am depus dosarul banii se primeau pe card, dar ulterior s-a revenit si se primesc doar prin posta.eu ne stiind acest lucru , ... (vezi toată discuția)
Cand voi primi somajul? Wherearetheavocados Wherearetheavocados Buna ziua! Sunt absolvent de liceu si mi-am depus dosarul pentru indemnizatia de somaj pe data de 13 iunie, mi s-a spus sa revin pe 25 iulie pentru a pune ... (vezi toată discuția)
Acordarea indemnizatiei de somaj pentru prima data marius2010 marius2010 Buna ziua As avea o intrebare in legatura cu acordarea indemnizatiei de somaj. Daca ramai somer si trebuie sa te inscrii la AJOFM, in momentul ... (vezi toată discuția)