Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale help! acte necesare pt sediu social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

help! acte necesare pt sediu social

poate sa ma ajute cineva sa imi spuna ce acte sunt necesare pt un sediu social? contractul de inchiriere a spatiului, inregistrat la administratia financiara e suficient?
da. este suficient un contract de inchiriere .
Daca spatiul iti apartine poti face un contract de comodat si astfel scutesi banii de impozit.