avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1984 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale facilitãþi pentru tinerii sub 35 de ani care vor sã ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

facilitãþi pentru tinerii sub 35 de ani care vor sã deschidã o firmã

băiatul meu are 20 ani. vreau să-i deschid un magazin, ceva....ce facilităţi îi acordă statul? am înţeles că statul ajută şi cu nişte bani...este adevărat?
Inca nu a intrat in vigoare nici un act normativ in acest sens. Se dezbate inca pe acest proiect

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Furt din magazin ombladon ombladon Buna seara ! Ma numesc Fluturel Vlad , sunt din judetul iasi si am 13 ani . In urma cu o saptamana am fost cu un baiat la un magazin din zona unde locuiesc ... (vezi toată discuția)
Furt din magazin, produse platite, consecinte andro613 andro613 Buna ziua! baiatul meu ( in varsta de 20 ani) a furat dintr un magazin, din mall, accesorii in valoare de 160, la iesirea din magazin, cel de la paza l a oprit ... (vezi toată discuția)
Salarii primari comune cu peste 3000 locuitori dana_1975 dana_1975 Buna ziua, am implinit 18 ani si sunt inca elev si vreau sa-i deschis proces tatalui meu pt prelungire pensie alimentare si totodata pt majorarea ei. El este ... (vezi toată discuția)