Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... pot folosi sms-urile ca dovada intrun caz de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

pot folosi sms-urile ca dovada intrun caz de inselaciune??

am fost inselat cu un contract de lucru in germania,am toate sms-urile pe care le-am primit cu promisiunile despre contract , despre locul de munca si data de plecare anulare data de plecare ect.
pot folosi aceste sms-uri ca dovada la parchet??
~ Conținut șters la cerere ~
depinde inregistrarile audio, video, sms pot fi tratate ca probe preconstituite, de multe ori este necesar un mandat judecatoresc pentru interceptare convorbirilor telefonice, in fiecare caz depinde de judecator daca va incuviinta utilizarea acestor probe
suntem 20 de insi cu acelasi sms-uri cred ca este o dovada esenciala
20 de insi....25 de insi,dontsd mar el hogy hany!n ai fost inselat,am zis ca daca nu reusim sa plecam primiti banii inapoi si nu stiu ce vrei sa dovedesti cu sms uri,eu n am negat nimica,