Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... suspendare pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

suspendare pfa

Buna ziua,

Am si eu PFA pe sistem real. Cum il pot suspenda, daca in septembrie o sa-mi vina impozitul pe 2009 ? Se poate plati impozitul in septembre daca inchid pfa-ul acum?

Multumesc,
Alina
Da!