Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa poluare

imi poate spune cineva care este procedura de urmat pentru recuperarea taxei de poluare ? daca au trecut mai mult de 30 zile de la plata taxei catre finante, fara vreun demers, mai pot urma calea contenciosului ? multumesc anticipat !
daaaaa