avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 801 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa poluare

imi poate spune cineva care este procedura de urmat pentru recuperarea taxei de poluare ? daca au trecut mai mult de 30 zile de la plata taxei catre finante, fara vreun demers, mai pot urma calea contenciosului ? multumesc anticipat !
Cel mai recent răspuns: Mihaiela Dragomir , Avocat 17:42, 22 Iulie 2010
daaaaa

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa auto platita in iunie 2011 nepora nepora buna ziua pot sa-mi recuperez banii pe taxa auto,daca am platit-o saptamana trecuta?intru sub incidenta vechii legi ? va multumesc (vezi toată discuția)
Recuperare taxa poluare pt. autoturism nou. magic4r magic4r Buna ziua, se poate recupera taxa de poluare pt. un autoturim nou cumparat din tara? Care ar fi procedura de urmat in caz ca este posibil? Multumesc anticipat (vezi toată discuția)
Ce dodumente sunt neceasare pentru recuperarea taxei de poluare la auto in leasing? szani szani Buna ziua As dori sa stiu ce documente trebuie sa depun si unde pentru recuperarea taxei de poluare achitata la autoturismele aflate in leasing multumesc ... (vezi toată discuția)