Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... plan constructii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

plan constructii

va salut!
postez si aici in speranta de a gasi o solutie la problema mea. detin un teren care are latimea mai mare decat adancimea si nu pot sa obtin PUZ-ul ca ma lovesc de articolul 30 din regulamentul general de urbanism. stie cineva cum se poate obtine acest proiect in conditiile date sau ce pot sa fac. va multumesc!
adancime? la ce adancime te referi? si cine ti-a hotarat care e latimea si lungimea...doar dupa deskiderea la drum? ...nu cred in asa ceva....cred k asteapta cineva o "atentie" sa iti dea si tie PUZu
insista la ei :P ei sa iti explice :P