Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... probleme cu societatea de leasing
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

probleme cu societatea de leasing

In luna iunie,am platit o factura in val de 3800 RON,reprezentand plata facturi + penalitati,fiind la zi cu plata leasing-ului. factura care a fost emisa ulterior pe luna iulie 2010,contine o val de peste 300 de Ron in plus,fata de valoarea ratei lunare,care in opinia RCI leasing,re[prezinta alte penalitati neplatite pe lunile aprilie si mai.
intrebarea este: daca eu am platit factura cu penalitatile la zi...de ce acum valoarea facturii pe luna iulie este de 918 Ron,in conditiile in care rata lunara este de 153 euro,la o Dacia Logan,1.4 MPI.

va multumesc
:offtopic: ei sunt mai particulari #-o ... si eu am ceva probleme cu ei, tot pentru facturi neplatite la timp...