Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POSTULUI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POSTULUI

Stie cineva de unde pot face rost de fisa postului pentru angajatii Media? redactori, redactor sef, producator, cameraman, editor general etc.?
Ţi-ar fi de folos descrierea făcută în standarul ocupaţional corespunzător. Câteva dintre ocupaţiile pentru care ai nevoie de fişă de post au standardele publicate pe site-ul cnfpa ([ link extern ] >