Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Copie legalizata hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Copie legalizata hotarare judecatoreasca

Buna seara. As dori sa aflu cum pot obtine o copie legalizata dupa o hotarare judecatoreasca. Ce sume trebuiesc platite si unde? Va multumesc.
Este nevoie de achitarea unei taxe de timbru de 2.00 lei pe care o puteti plati la trezorerie si un timbru jud. de 0,15 lei de la orice oficiu postal.
Ambele se ataseaza cererii de legalizare si sentintei a carei legalizare se solicita.
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
angajati un avocat #-o#-o
Poate aveti alte treburi mai importante de facut de cat sa stati pe la arhivele instantelor.;);)