Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... somaj tehnic
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

somaj tehnic

Sunt insarcinata in 5 luni si urmeaza sa intru in somaj tehnic. As dori sa stiu daca din acest motiv este influentata perioada de acordare si valoarea indemnizatiei pentru crestere copil pana la varsta de 2 ani.
nu este afectata decat valoarea caci in calcul va va intra venitul diminuat in somaj tehnic.asta este!