Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... rotatia pe posturi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

rotatia pe posturi

Rotatia pe posturi adica schimbul la locul de munca pentru functii si pregatire egala dar atributii diferite la cat timp se realizeaza? vreau art de lege!
acest lucru este prevazut in contractul colectiv de munca