Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... teren retrocedat in deptul de mostenire doar al unor ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

teren retrocedat in deptul de mostenire doar al unor mostenitori

doar o parte din mostenitori au dobandit confom Legii 247/2005 un teren probail pentru ca eu, neffind in cubostinta de cauza am formulat o cerere distincta de retrocedare ( si probabil ulterioara cererii formulate de ei)

in acest caz cum se poate proceda ptr a intra in dreptul cotei cuvenite?

Multumesc!
Cerere distincta, dar in termen?