avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1038 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cum pot obtine talonul auto mai repede?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cum pot obtine talonul auto mai repede?

Buna ziua, am o problema si sper sa ma puteti ajuta.....mi-am inmatriculat zilele acestea masina, am obtinut nr definitive si trebuie sa plec din tara insa nu pot din cauza ca nu am decat dovada.....nu talonul original. Stie cineva daca exista vreo taxa pt eliberarea de urgenta? Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Cumparare autovehicul Catalin1991 Catalin1991 Buna ziua! Intentionez sa cumpar un autoturism de la o persoana aflata in strainatate. Autovehiculul este inregistrat in Romania. Masina imi va fi livrata de ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare auto fara talon lily_eugen lily_eugen Am si eu o problema si sper din suflet ca ma puteti ajuta cu un raspuns, pentru ca nu mai stiu pe cine sa intreb sau ce sa fac. Am cumparat in urma cu cateva ... (vezi toată discuția)
Auto importate feel feel ma tot invart de ieri prin codu fiscal si prin cel rutier si inca nu sunt lamurita... Spuneti-mi va rog, acum daca iei o masina cu nr de italia si platesti ... (vezi toată discuția)