Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere barou avocat stagiar
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere barou avocat stagiar

Buna seara. Sa inteleg ca data de 10 noiembrie este sigura ca data de incepere a examenului de primire in profesie? :) chiar daca nu se cunoaste inca tematica, bibliografie, modul de sustinere al ex, etc...
Nimic nu este ceea ce pare :giggle:
Informatii despre acest subiect gasesti aici:

www.avocatnet.ro/content/art...
Daca doriti sa va pregatiti pentru acest exeamen va puteti ghida dupa tematica de anul trecut.
Multumesc pentru raspuns:)