Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Legea nr. 119/2010 - masuri in domeniul pensiilor
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Legea nr. 119/2010 - masuri in domeniul pensiilor

Buna ziua :)
Am si eu nevoie de ajutor urgent !
Stie cineva numarul hotararii de guvern in care sunt normele de aplicare a legii 119/2010 si anexele din aceasta hotarare ?
Eventual daca o aveti, va rog frumos trimteti-mi si mie textul acestei hotarari, nu a legii 119/2010, pe adresa : spiridon_olga@yahoo.com sau macar aici link-ul unde o pot gasi.
Multumesc anticipat si va doresc o zi cat mai buna
Olga Spiridon
Avocatnet.ro ne anunta ca in M.O.p.I,527/28.07.2010 a aparut HG 735/2010.
Cititi si:
www.avocatnet.ro/content/art...
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane